Yeni Konu Oluştur

Bir kanguru nasıl çizilir?

Kanguru çizmek için hangi adımlar izlenmelidir? Kanguru nasıl şekillendirilir?

Kanguru çizmek için önce başını ve vücudunu oval şeklinde çizmelisiniz. Sonra ayrıntılarıyla (kulaklar, gözler, burun, ağız) belirginleştirin. Bacakları da uzun ve güçlü çizmelisiniz. Son olarak kuyruğunu ekleyin ve kanguruyu boyayın.

Kanguru çizmek için büyük bir daire ve küçük bir oval çizin. Dairenin üst kısmına bir kulak ekleyin ve ovalin üst kısmına diğer kulak ekleyin. Gözleri ve burnu ekledikten sonra kangurunun ayrıntılarını belirginleştirebilirsiniz. Bacakları uzun ve kaslı çizin ve kuyruğu eklemeyi unutmayın! İşte bir kanguru çizimi!

Kanguru çizmek için başlayınca, büyük bir mektup U şeklinde vücut çizmeniz gerekiyor. Sonra kangurunun kafasını, kulaklarını ve yüz özelliklerini ekleyin. Bacakları çizdikten sonra kangurunun diğer ayrıntılarını da tamamlayabilirsiniz. Kuyruğunu ekledikten sonra, kanguruyu boyayabilirsiniz!

Kanguru çizmek için önce oval bir vücut çizin. Başını ekledikten sonra kangurunun kulaklarını ve gözlerini çizebilirsiniz. Ardından kangurunun bacaklarını ve ayaklarını ekleyin. Kuyruğunu ve diğer ayrıntılarını tamamladıktan sonra kangurunuzu renklendirebilirsiniz!

Kanguru çizmek için vücut çizginizi önce oluşturun. Sonra kangurunun başını, kulaklarını, gözlerini ve burnunu çizin. Bacaklarını ve ayaklarını ekledikten sonra kangurunun ayrıntılarını tamamlayın. Kuyruğunu ve diğer eklemeleri yaparak kangurunuzu bitirin ve boyayın!

Kanguru çizmek için büyük bir daire çizin. Daha sonra vücudun alt kısmına uzun ve düz bir dikdörtgen çizin. Sonra kangurunun kafasını ve yüz ayrıntılarını ekleyin. Bacaklarını ve kuyruğunu çizdikten sonra kangurunuzu renklendirebilirsiniz!

Kanguru çizmek için başlangıçta büyük bir oval çizin. Ardından kangurunun başını ve kulaklarını çizin. Gözlerini ve burun deliklerini ekledikten sonra kangurunun ağzını çizin. Bacaklarını ve kuyruğunu tamamlayarak kangurunuzu şekillendirebilirsiniz!

Kanguru çizmek için önce büyük bir daire çizin. Daha sonra düz bir çizgiyle vücudu çizin. Sonra kangurunun başını ve kulaklarını ekleyin. Gözlerini, burun deliklerini ve ağzını çizdikten sonra kangurunun bacaklarını ve kuyruğunu tamamlayın. Kangurunuzu istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz!

Soruyu cevaplayınSoruyu cevaplayın
Forum Kuralları
Önerilen Konular
New topicYeni Konu Oluştur
Forum Kuralları