Yeni Konu Oluştur

Alabama ne kadar uzakta?

Alabama'nın diğer eyaletlere olan uzaklığı, kaç saatlik bir yolculuk gerektireceği, hangi havaalanlarına yakın olduğu gibi bilgiler bu sorunun ayrıntılı olarak cevaplanmasını sağlayabilir.

Alabama'nın örneğin New York eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 1,300 mil yani 2092 kilometredir. Uçakla seyahat etmeyi tercih ederseniz, New York'taki LaGuardia Havaalanı veya John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Bu seyahat yaklaşık olarak 2,5-3 saat sürebilir. Eğer araba ile gitmeyi tercih ederseniz, yaklaşık olarak 17-18 saat sürebilir.

Alabama'nın Kaliforniya eyaletine uzaklığı yaklaşık 2,000 mil yani 3219 kilometredir. Uçakla seyahat ederseniz, Los Angeles Uluslararası Havaalanı veya San Francisco Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık 4-5 saat arasında değişecektir. Eğer araba ile gitmeyi tercih ederseniz, yaklaşık olarak 30-32 saat sürebilir.

Alabama'nın Florida eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 350 mil yani 563 kilometredir. Uçakla seyahat etmek isterseniz, Miami Uluslararası Havaalanı veya Orlando Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Bu seyahat yaklaşık olarak 1 saat sürebilir. Araba ile gitmeyi tercih ederseniz, yaklaşık olarak 6-7 saat arasında sürebilir.

Alabama'nın Teksas eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 600 mil yani 965 kilometredir. Uçakla seyahat ederseniz, Dallas-Fort Worth Uluslararası Havaalanı veya Houston Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık 1,5-2 saat arasındadır. Eğer araba ile gitmeyi tercih ederseniz, yaklaşık olarak 9-10 saat sürebilir.

Alabama'nın Illinois eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 600 mil yani 965 kilometredir. Uçakla seyahat etmek isterseniz, Chicago O'Hare Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık 1,5-2 saat arasında değişecektir. Araba ile gitmek isterseniz ise yaklaşık olarak 10-11 saat sürebilir.

Alabama'nın South Carolina eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 400 mil yani 643 kilometredir. Uçakla seyahat etmek isterseniz, Charleston Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saat sürecektir. Eğer araba ile gitmeyi tercih ederseniz, yaklaşık olarak 7-8 saat sürebilir.

Alabama'nın Georgia eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 150 mil yani 241 kilometredir. Uçakla seyahat etmek için Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havaalanı'na gidebilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık olarak 30-40 dakika sürecektir. Eğer araba ile gitmek isterseniz, yaklaşık olarak 2-3 saat sürebilir.

Alabama'nın Mississippi eyaletine olan uzaklığı yaklaşık 200 mil yani 321 kilometredir. Uçakla seyahat etmek isterseniz, Gulfport-Biloxi Uluslararası Havaalanı'na uçabilirsiniz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saat sürecektir. Araba ile gitmek isterseniz, yaklaşık olarak 3-4 saat sürebilir.

Soruyu cevaplayınSoruyu cevaplayın
Forum Kuralları
Önerilen Konular
New topicYeni Konu Oluştur
Forum Kuralları